עמוד הבית » התנסות עם הילדים » גלידה אנדרי , לא רק בשביל גלידה
גלידה אנדרי , לא רק בשביל גלידה

גלידה אנדרי , לא רק בשביל גלידה

את האהבה שלי לגלידה העברתי בתורשה לילדים, מצד אחד זה משמח מאוד, מצד שני שהגלידה נעלמת מהמקפיא בקצב זה מבאס.

שמחנו לקבל השבוע באמצע גל החום של אוגוסט הזמנה לבוא לטעום את גלידת אנדרי . כמו רבים מהאזור אני מכירה את גלידה אנדרי מהסניף הותיק ביפו, זו גלידה משפחתית עם מתכונים שעוברים במשפחה, וכמו גלידות משפחתיות גם כאן יש הקפדה על חומרי הגלם, על רכיבים טבעים ובלי תוספות משמרות לסוגהם.

חנות1

מזמינה ,צילום טלי בריל

הגלידרייה נמצאת במערב ראשון לציון, מזמינה מוארת ועם צות אדיב חייכני ולא פחות חשוב מלא סבלנות לילדים שלא היו סגורים מה בא להם, ויש להם סיבה , הקייץ השיקו באנדרי מגוו של טעמים חדשים , חלקם  נראים טבעיים כמו חלווה פסטוק, או הגרסה לגלידת מסטיק. יש גם מגוון של גלידות סורבה (שאנחנו פחות מתחברים ) כמו פירות יער, פסיפלורה , אננס קוקוס ועוד , אלו אגב מצטרפים לטעמים המוכרים ואהובים (עלינו לפחות ) , שוקולד לבן עם אגוזי לוז, שוקולד נוגט, קפוצ'ינו, מסטיק, מקופלת ווניל (שהסתבר לי שזו גרסא  -דיאט ולא מרגשים).

 

עם כל הכבוד לגלידה המשובחת, השיא היה וופל בלגי. זה קינוח שאני מתקשה לסרב לו. הוופל הבלגי של אנדרי טעים, גדול, וטעים. עליו תוכלו למרוח ממרחים כאהבתם (אנחנו הלכנו על הקלאסי של נוטלה) מוסיפים לו כדורי גלידה ואיך אפשר בלי קצפת.

 

אושר גדול צילום טלי בריל

אושר גדול צילום טלי בריל

בשתי מילים "אושר גדול".

 

אם אתם בעניין של יותר מגלידה תוכלו למצוא מלבד הוופל גם גליליות ענק ממולאות בגלידת שמנת בטעם וניל או שוקולד , פנקקים , קרפים  מלבי .

 

מגוון קינוחים צילום יחצ יולה זובריצקי.

מגוון קינוחים צילום יחצ יולה זובריצקי.

במקום נמכרת גם עוגת גלידה  בסיס של עוגת טורט בתוספת של שני טעמי גלידה על פי בחירת הלקוח ובתוספת עשירה של פקאנים, סוכריות שוקולד, נוגט, וניל שקדים, סוכריות צבעוניות, פירות ועוד.

שורה תחתונה –  לא צריך לנסוע מראשון ליפו , בילוי טעים ומרענן לקייץ

 

מחירים :

כדור 10 ש' , 2 כדורים 17 ש', 3 כדורים – 22 ש'.  מארז של 1 ק"ג 58 ש' .

* ופל בלגי –מחיר 17 ש' ליחידה.

גליליות : 7 ש' ליחידה.

קרפ צרפתי- מחיר 15 ש'.

מלבי-  10 ש'

עוגת גלידה –98 ש'.

 

להשיג בסניפי רשת גלידת "אנדרי": , ראשון לציון- סחרוב 8, הרצליה- משכית 27 , רמלה- הרצל 87.ת"א-יפו רח' יפת 138, רמת גן – בן גוריון 2

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם השדות המסומנים הם חובה *

*

כתבות אחרונות

נושאים

Scroll To Top