עמוד הבית » ארועים » מיכל הקטנה והמפלצות מגיעים לערוץ הופ!
מיכל הקטנה והמפלצות מגיעים לערוץ הופ!

מיכל הקטנה והמפלצות מגיעים לערוץ הופ!

זה לא סוד שאני מחבבת עד מאוד את ערוץ הופ !  כתבתי על זה ברשת במרוצת שנות ההורות שלי.  בני הבית גדלים עם הערוץ, ואולי דווקא הגדילה שלהם, ומעבר הבכורה (שחצתה את קו השמונה) אל ערוצי ילדים נוספים חידדו לי את היתרונות של הערוץ, בעיקר ברמת התוכן המוקפד,  הפקות  המקור, והעדר פרומואים ופרסומות לסדרות של "גדולים" ועוד.

הקיץ מצטרפת  כוכבת הילדים מיכל הקטנה  אל הערוץ בתכנית  חדשה- מיכל הקטנה והמפלצות.

אני יודעת צמד המילים "מיכל הקטנה" מעורר דיון כשלעצמו  . כמו הרבה כוכבי ילדים הדעות לרוב  מתחלקות לשניים המעריצים השרופים ואלו שלא מסוגלים  להבין מה יש בה . אנחנו לא לוקחים צד באף מחנה. אולי כי נתקלנו בהופעה שלה במקרה פעם אחת,והיה נחמד, הילדים נחשפו לכמה תוכניות אחרות שלה, אבל לא נרשמה שום תגובה רצינית.

האמצעי ( בן חמש וחצי שהוא לב קהל היעד של הערוץ) הגיב בהצעה להגיע לאירוע חגיגי ולבדוק את התכנית החדשה בהתחלה  בהצהרה "שמיכל הקטנה זה לבנות! "  אבל אחרי מחשבה עצמאית אמר שלא איכפת לו לבוא ואז לגבש עמדה סופית.

ככה בשישי האחרון  חמושה בבן חמש וחצי, הגעתי למסיבת ההשקה של הסדרה בה צפינו בשני פרקים והופעת לייב קצרה.

 

מיכל הקטנה בהופעה צילום רפי  דלויה

הגודל לא חשוב מיכל הקטנה בהופעה צילום רפי דלויה

 

אז מה יהיה לנו ?

להורים כדאי לדעת שמיכל הקטנה והמפלצות היא סדרה חדשה שעוסקת בעולמם הפנימי של הילדים, והתמודדות שלהם עם בעיות וקשיים.  כמו כל התכנים של הופ! גם כאן הסדרה הופקה יחד עם אנשי מקצוע בתחום.

הילדים לעומתכם יגלו סידרה שמתרחשת בתוך יער קסום, בו גרה מיכל עם שתי מפלצות   פוגו וטריק.  פוגו , מפלץ חששן שאוהב להשתובב וחבר טוב של אחותו, טריק, מפלצת עליזה ומלאת חיים שאוהבת להשתולל ומדי פעם להקניט את אחיה.  השכנים של מיכל הקטנה והמפלצות הם יצורים חביבים ומשעשעים בעלי כוחות קסומים – המכשפה החששנית, זואי, הטרולית המפונקת ודודו, השדון השובב.  מדי יום , אחד השכנים מגיע אל מיכל הקטנה עם בעיה גדולה, כי כשיש בעיה אמיתית או קסומה, פשוט שואלים את מיכל הקטנה! מיכל מלמדת את שכניה, איך אפשר לפתור בעיות ולהתגבר על קשיים ללא קסמים. היא מלמדת אותם לא לוותר ולהמשיך לנסות עד שמצליחים, לחשוב חיובי ומחוץ לקופסה, להיעזר בחברים ולהאמין בעצמם.  השכנים המרוצים, מודים למיכל, ועוזרים לה לעשות את הדבר שהיא הכי אוהבת בעולם – לשיר.

אחרי צפייה בשני פרקים  באירוע הודיע האמצעי שהסדרה נחמדה, שמיכל יותר חכמה מהמפלצות ועבר לדיון מתי משודרים הפרקים הבאים:)  אני מבחינתי כל עוד התוכן מקובל עלי אז קדימה.

 

מיכל יותר חכמה מהפלצות, בן חמש מסכם שני פרקים . צילום יחצ רפי דלויה

מיכל יותר חכמה מהפלצות, בן חמש מסכם שני פרקים . צילום יחצ רפי דלויה

אגב כמו כך התוכן של הופ! גם כאן הילדים יוכלו להמשיך לשחק ולצרוך תוכן באתר הופ!

 

מתי משודר:  מיכל הקטנה והמפלצות החל מה 14.6- בימי אה– 18:40  ובשידורים חוזרים במהלך היום.

 

ושלא נשכח את הקרדיטים לאחראים על כל זה

יוצרי הסדרה : יעל קנה ויגאל שפירא

תסריט : יעל קנה ויגאל שפירא, שירי צוק, איתי מאירסון בימוי: יוני גרא ודני קרפל

מוסיקה מקורית ועיבודים מוסיקליים: אסי טל

שחקנים: מיכל הקטנה – שחקנית ראשית

גליה פטילון- פוגו המפלצת , גוני פז- טריק המפלצת, יובל סגל- בו המכשפה ,מיכל גבריאלוב- דודו השדון , רוני הדר – זואי הטרולית

סמנכ"ל תוכן ערוץ הופ!: מיכל בוטל .

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם השדות המסומנים הם חובה *

*

כתבות אחרונות

נושאים

Scroll To Top